Načítám...
Váš nákupní košík je prázdný

Autor Rafael Zamora Padrón

Rafael Zamora Padrón
vědecký ředitel nadace Loro Parque Fundación
www.loroparque-fundacion.org

Články od autora Rafael Zamora Padrón

05.01.2018
Rafael Zamora Padrón
Krmení papoušků v zimním období v LORO…
Hlavní chovná sezóna na Tenerife je již za námi a my se můžeme radovat ze skutečnosti, jak mláďata našich papoušků dobře prospívají. O odchovech vám poreferuji zase někdy příště… nyní se pojďme zabývat dospělými jedinci.
celý článek
23.02.2018
Rafael Zamora Padrón
AKTUALITY Z LORO PARQUE
Rafael Zamora Padrón, vědecký ředitel nadace Loro Parque Fundación zdraví čtenáře PAPOUŠKŮ ONLINE. Každý pátek vám na těchto webových stránkách budeme přinášet aktuality z Loro Parque.
celý článek
02.03.2018
Rafael Zamora Padrón
AKTUALITY Z LORO PARQUE – chovná sezóna…
Je začátek března a dny se nám na Tenerife znatelně prodlužují. Déle trvající světlo motivuje papoušky k tomu, aby začali s hnízdními aktivitami. První známky toho, že se blíží hlavní chovná sezóna, zaznamenáváme vždy nejdříve u samců.
celý článek
09.03.2018
Rafael Zamora Padrón
Aktuality z LP – La Vera se otevře opět v…
V Loro Parque pro své papoušky děláme vše vždy na 100 % a v následujících měsících to bude platit ještě víc. Hlavní chovná sezóna je za dveřmi a my jsme nyní v plném nasazení věnovat se potřebnému chovatelskému managementu. 
celý článek
16.03.2018
Rafael Zamora Padrón
Aktuality z LP – odchov mláděte papouška…
Tento týden začal v Loro Parque Fundación velmi dobře, protože stále více papoušků se věnuje hnízdním aktivitám. Obrovskou radost nám ale udělal velmi speciální odchov...
celý článek