Načítám...
04.07.2020

NEJVĚTŠÍ EVROPSKÁ BURZA SE UŽ VE ZWOLLE NEUSKUTEČNÍ

Text: ČASOPIS PAPOUŠCI
Foto: AviMarket Europe

Největší evropské burzy exotického ptactva s dlouholetou tradicí se již v IJsselhallen ve Zwolle konat nebudou. Organizátoři museli najít novou lokalitu a haly, které by odpovídaly veškerým požadavkům, aby mohly oblíbené ptačí trhy bez omezení pokračovat.  Známá setkání chovatelů se budou nově konat v BrabantHallen – s´Hertogenbosch.
 
Vzhledem ke covid opatřením se burza na podzim 2020 neuskuteční. Do kalendáře si však už teď můžete napsat oficiálně zveřejněný termín 13. února 2021, kdy se premiérově uskuteční již v novém prostoru o rozloze 16 000 m2. U areálu je k dispozici přes 4 000 parkovacích míst a výhodou je snadná dostupnost. 

 
 
 
Vzhledem k opuštění Zwolle se organizátoři rozhodli změnit původní oficiální název ptačích trhů na AviMarket Europe. Je dobře zapamatovatelný a není již slovně spojený s konkrétním místem. Termín zahájení prodeje vstupenek a objednávek pronájmů stánků bude teprve oznámen. 
 
Souhrnné info:  
Kdy: sobota 13. února 2021
Kde: Brabanthallen ’s-Hertogenbosch
Diezekade 2, 5222 AK ‘s-Hertogenbosch
 
 

ČASOPIS PAPOUŠCI

Časopis PAPOUŠCI – kvalitní články pro chovatele a přátele papoušků.

Objednejte si tištěný časopis PAPOUŠCI

Nové a aktuální články najdete pouze v tištěné časopisu PAPOUŠCI. Právě tam se dočtete ty nejzajímavější články ze světa papoušků...

Objednat předplatné
Zpět na výpis článků

Také by Vás mohlo zajímat

08.10.2018
MVDr. Veronika Trhoňová, Ph.D.
Vápník a příprava žaků na chovnou sezónu
Některým papouškům chovná sezóna již skončila, někteří ji mají teprve před sebou. Mezi papoušky, kteří hnízdí v zimě, patří například žakové. Jejich hnízdění začíná již od listopadu a nyní je tedy ten správný čas je na toto náročné období připravit.
celý článek
08.11.2019
Rafael Zamora Padrón
AKTUALITY Z LORO PARQUE – Péče o peří prozradí kompatibilitu páru
Právě teď obývají naše voliéry v Loro Parque hejna odchovaných letošních mláďat papoušků. V tomto období se ptáci učí, jak udržovat své peří v dobrém stavu a pečovat o ně (angl. preening). 
celý článek
25.09.2019
Jana Myslivečková
Soutěž o vstupenky na výroční slavnost Zoo Praha a otevření pavilonu nejvzácnějších papoušků světa
Soutěžte s Českým rozhlasem REGION o 3 × 2 vstupenky pro dospělé na Výroční slavnost Zoo Praha 28. 9.2019.
celý článek
11.03.2020
Mgr. Lubomír Tomiška
AKTUALITY Z LORO PARQUE – chov charmozínů papuánských
Charmozín papuánský patří mezi druhy, které se v chovném centru Loro Parque Fundación pravidelně odchovávají. Momentálně máme několik párů, které zahřívají své snůšky.
celý článek