🔥🔥 BLACK FRIDAY slevy na všechny knihy 30 % - platí do 29. listopadu zobrazit e-shop

e-shop časopis články online inzerce

Colin O´Hara

www.awiparrots.com
Od raného dětství se Colin zajímal o přírodu, obzvláště o ptáky. První opeřence choval již na základní škole, a to liliputky, a od té doby ho jeho vášeň nepustila. Profesně začínal jako instalatérský učeň. V době, kdy odcházel do důchodu, měl vybudovanou úspěšnou společnost zabývající se investicemi do realit. Je nadšeným amatérským fotografem – během svého života procestoval kus světa, kde fotografoval přírodu. 

V průběhu řady let Colin publikoval mnoho článků týkajících se hlavně členů papouščí rodiny. Byl předsedou organizací Parrot Society UK a Strategy for Birds Group; byl mimořádným členem parlamentní skupiny pro dobré životní podmínky zvířat (APGAW); a také členem pracovní skupiny zřízené Ministerstvem životního prostředí, která zkoumala dobré životní podmínky zvířat, jako zástupce všech nekomerčních chovatelů ptáků. 

Colin vždy velmi úzce spolupracoval s časopisem Cage & Aviary Birds. Jako jeden z jeho odborníků odpovídá na dotazy čtenářů. Díky sérii článků publikovaných v tomto časopise ve formě měsíčně vycházejícího seriálu o neofémách přišla na svět kniha NEOFÉMA MODROHLAVÁ, která vyšla také v českém jazyce. 

+420 775 275 299

PO-PÁ 8:00 - 16:00

redakce@papousci.com

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Code & design with by WAMPLE, s.r.o. | We are on