Načítám...

Autor Radka Hrevušová

Radka Hrevušová
www.

Články od autora Radka Hrevušová

28.12.2017
Radka Hrevušová
Mrkvové kuličky pro papoušky
Jáhly spaříme dvojnásobným množstvím vroucí vody a pod pokličkou necháme odstát. Mezitím oloupeme zeleninu. Mrkev podlijeme trochou vody a 10 minut dusíme, pak přidáme nakrájený batát a dužinu z dýně (bez slupky a jader) a dusíme dalších 10 minut.
celý článek
22.02.2018
Radka Hrevušová
Významné jubileum Rudolfa Strnada
Upoutávka na článek, který vyjde v tištěném časopisu PAPOUŠCI 2-2018. Tentokrát se Radka Hrevušová stavila u Rudolfa Strnada z Českých Budějovic, který letos oslaví krásné životní jubileum 85 let.
celý článek
02.05.2018
Radka Hrevušová
Zajímavé chovatelské zkušenosti pana Josefa…
Zvenku pěkný upravený rodinný domek, nijak se nelišící od ostatních v ulici. Ale když nás příjemný pán uvítal a provedl kolem domu, opravdu jsem zůstala chvilku překvapeně stát. Otevřel se nám pohled na netradičně řešené prostorné voliéry.
celý článek
17.07.2018
Radka Hrevušová
Aratinga zlatý – opravdové zlatíčko
Aratinga zlatý (A. solstitialis) patří mezi nejatraktivnější aratingy. Díky svému zářivému zbarvení a přátelské povaze je poslední dobou čím dál častěji chován jako domácí mazlíček.
celý článek
18.09.2019
Radka Hrevušová
Úspěšný odchov tiriky rudokřídlého
Jan Janka popisuje svůj úspěšný odchov tiriků rudokřídlých.
celý článek
07.05.2020
Radka Hrevušová
LIBEČEK – ideální celoroční doplněk ve…
Poslední dobou se na různých internetových fórech objevuje diskuze na téma používání libečku v chovu papoušků. Názory jsou většinou kladné, ale nebývá zdůvodněno proč, jak a kolik.
celý článek
14.05.2020
Radka Hrevušová
Listový salát je zdravý i pro papoušky
Hlávkový salát patří mezi první jarní zeleninu, kterou je možno papouškům podávat a zpestřit tak jejich jídelníček. Tato zelenina má vysokou biologickou hodnotu a je snadno stravitelná.
celý článek